Lajme

Misteri i vrasjes së Egzon Mazrekajt (Video)

Drita Mazreku nuk e ka të qartë motivin pse thjeshtri i saj Egzon Mazreku u qëllua për vdekje. 22 vjeçari nga Sopia e Suharekës u...

Ekonomi

Jahjaga: Bizneset kanë probleme me prona dhe procedura burokratike (Foto)

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga vazhdoi edhe sot vizitat nëpër komunat e Kosovës, në kuadër të nismës për fuqizimin e zhvillimit ekonomik,...

Sport

Shaqiri bashkë me trajnerin te Chelsea! (Foto)

Trajneri i Stoke Cityt, i mirënjohuri Mark Hughes, është në bisedime me Chelsean. Kështu shkruan sot ‘The Guardian’, sipas të cilëve Hughes në të ardhmen...

Showbiz

Kallashi dhe Xhesika gati për…

Janë të dyja femra të guximshme dhe super seksi. Por pse janë takuar Kallashi dhe Xhesika së bashku? Kemi dëgjuar se mund të vijë...

Lifestyle

Çfarë mendojnë femrat gjatë seksit?

Shpeshherë në kokën e partneres tuaj kalojnë mendime të tjera që nuk kanë lidhje me seksin. Sado emocionues të jetë akti seksual, është e pamundur...

Teknologji

Ja si të fitoni para nga Instagrami

Pjesa më e madhe e njerëzve e përdorin Instagram-in për të postuar foto nga jeta e tyre e përditshme. Megjithatë, ka edhe nga ata persona...

Fun

Personi që ka 28 gishta, ka frikë se mos e humb...

Një burrë Indian i cili mbanë rekordin për numrin më të madh të gishtave të dorës dhe këmbës është duke u brengosur pasi ai mund...